Jak to działa?


Leeder

Kupujesz

prognozę na najbliższą rozgrywkę.

Leeder

Otrzymujesz

przewidywane typy meczu i obstawiasz zakład.

Leeder

Wygrywasz

i wypłacasz duże zyski, jeśli prognoza się sprawdzi.

Leeder

Zwrot 100% wpłaconych środków

za prognozę, jeśli typ okaże się nietrafiony.

Stań się członkiem elitarnej strefy liderów

i typuj wyłącznie zwycięskie mecze!
Historia naszych typów
Portugalia, Primeira Liga

Belenenses Lizbona vs Sporting Lizbona

Poznaj szczegóły

PRZEGRANA


MECZ DNIA

Portugalia, Primeira Liga

NASZ TYP RR OVER 9

WYNIK NIEAnglia, Premier League

Stoke City - Newcastle United vs Newcastle United

Poznaj szczegóły

WYGRANA


MECZ DNIA

Anglia, Premier League

NASZ TYP Zwycięstwo Stoke City

WYNIK TAK 1:0Niemcy, Bundesliga

SV Mainz 05 vs FC Schalke 04

Poznaj szczegóły

WYGRANA


MECZ DNIA

Niemcy, Bundesliga

NASZ TYP Ilość rzutów rożnych w meczu?-OVER 8.5

WYNIK Over 8.5Francja, Ligue2

Paris Fc98 vs Clermont Foot

Poznaj szczegóły

PRZEGRANA


MECZ DNIA

Francja, Ligue2

NASZ TYP Over 1.5

WYNIK Under 1.5 (0:0)Primera Division

Eibar - Granada CF vs Granada CF

Poznaj szczegóły

WYGRANA


MECZ DNIA

Primera Division

NASZ TYP Over 1.5

WYNIK Over 1.5 (5:1)Rozwiń

Najbliższa prognoza meczuNie przegap wydarzenia, już teraz kup przewidywany typ


JedynieFAQ


Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą doświadczonych typerów, którzy potrafią przewidzieć aż 90% wyników meczów.

Na początku typowaniem wyników rozgrywek zajmowaliśmy się wyłącznie hobbystycznie. Po kilku latach skutecznego obstawiania postanowiliśmy podzielić się naszą wiedzą z innymi. Dlatego założyliśmy spółkę z. o.o, której celem jest pomoc w typowaniu wyników rozgrywek ułatwiających wygraną.

Ponieważ typowanie jest procesem czasochłonnym, wymagającym wnikliwej obserwacji, koncentrujemy się głównie na typowaniu wyników meczy piłki nożnej. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że na wynik meczu ma wpływ wiele czynników, dlatego w naszej drużynie są nie tylko matematycy. Wśród nas są także najlepsi fizycy oraz psycholodzy - dzięki temu typowane przez nas wyniki sprawdzają się niemal zawsze.

Jak ustalamy typy bukmacherskie?

O skuteczności typowania decyduje to, ile tak naprawdę wiemy o drużynach. Ustalanie typów bukmacherskich poprzedzone jest szczegółową analizą takich zmiennych, jak kondycja zawodników, psychiczna i fizyczna forma poszczególnych piłkarzy, a także czas i miejsce rozgrywek. Nasze typowania są trafne między innymi dlatego, że podczas analizy jednego meczu uwzględniamy aż 500 różnorodnych parametrów. Analizujemy bardzo wnikliwe, głównie opieramy się na matematyce oraz rachunku prawdopodobieństwa. Stworzyliśmy własne wzory matematyczne, dzięki którym skuteczność naszych typowań jest bardzo wysoka.

Bardzo często nasze prognozy uwzględniają ogólną liczbę bramek, które padną w meczu. Znając ogólną kondycję drużyny - aktualną formę strzelców oraz skuteczność obrońców - łatwiej jest oszacować, ile bramek padnie podczas rozgrywki - poniżej czy powyżej 2,5 (Under/Over 2.5 )

Dzięki temu masz znacznie większe szanse na wytypowanie właściwego wyniku i zwycięstwo.

Dlaczego zajmujemy się tylko typowaniem, a nie gramy sami?

Zastanawiasz się, dlaczego sami nie korzystamy z typowanych wyników, lecz przekazujemy je dalej? Jeśli wczytasz się w regulamin bukmacherów, odpowiedź będzie jasna. Ustalają oni limity dla tych osób, które zbyt często i dużo wygrywają. A skoro my mamy doświadczenie w typowaniu poprawnych wyników, już dawno trafiliśmy na „czarną listę”.

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że bukmacherzy kontrolują wszystkich graczy, dzieląc ich na „dochodowych” i „niedochodowych”? A ponieważ każdy prawidłowo obstawiony mecz oznacza wypłatę dużych wygranych, blokowanie najlepszych graczy przez bukmacherów jest działaniem powszechnym i często praktykowanym. Nawet nie chodzi o to, że typowanie jest zabronione. Odebranie zysków jest bardzo utrudnione, a wręcz niemożliwe. Sam więc widzisz, że jako typerzy będący na „czarnej liście” bukmacherów, obstawianie przez nas wyników meczów wiąże się z narzuconymi limitami.

Jednak nie zamierzamy rezygnować z posiadanej przez nas wiedzy. Chcąc zarabiać na typowaniu wyników meczów i jednocześnie czerpać z tego zyski, sprzedajemy nasze typy. Dzięki temu korzyści są dwustronne - my możemy zarabiać na naszej pasji, a gracze - wygrywać naprawdę duże pieniądze w zakładach bukmacherskich.

Obawiasz się, że skoro i Ty zaczniesz wygrywać, trafisz na „czarną listę”? Dopóki Twoje zyski nie przekroczą 100 000 zł w skali miesiąca, nie musisz martwić się limitami (wszystko jednak zależy od konkretnego zakładu bukmacherskiego). Możesz spokojnie obstawiać mecze zgodnie z naszymi prognozami i cieszyć się wysokimi wygranymi.

Jaką masz gwarancję wygranej?

Nasze typy wyników meczów są niezwykle skuteczne. Pamiętaj jednak, że to tylko prognozowanie, więc musisz liczyć się z ryzykiem.

Jesteśmy wobec Ciebie uczciwi, dlatego nie możemy dać Ci 100% gwarancji na zwycięstwo. Biorąc jednak pod uwagę statystyki naszych typowań z ostatniego okresu, masz 90% szans na wygraną.

Sprzedajemy naprawdę wartościowe typy, które przyniosą Ci wysokie zyski z obstawionych zakładów. Zawsze jednak weź poprawkę na istniejące ryzyko. Dlatego otwieraj zakłady dostosowane do Twoich możliwości finansowych.

Na czym polega gwarancja zwrotu pieniędzy?

Tylko u nas kupując typy wyników, niczym nie ryzykujesz. Dajemy Ci gwarancję zwrotu pieniędzy za każdy błędnie wytypowany przez nas mecz. W ciągu 12 godzin od zgłoszenia automatycznie otrzymasz zwrot środków w wysokości 99 zł (na konto, z którego nastąpiła płatność) za błędną prognozę meczu.

Jakie i ile prognoz oferujemy?

Typowanie wyników jest procesem długofalowym, dlatego głównie koncentrujemy się na piłce nożnej. Dzięki temu możesz mieć niemal pewność, że obstawiane wyniki będą zwycięskie.

Czasami jednak może zdarzyć się, że otrzymasz typ z innej dyscypliny. Prognoza pojawia się zawsze raz w tygodniu z minimalnym kursem 1,50 (często są to kursy 1,70-1,90), które możesz obstawić w większości zakładach bukmacherskich - stacjonarnych i internetowych.

Kiedy i w jakiej formie otrzymujesz zakupiony typ?

Każdy nowy typ pojawia się średnio co 7 dni. W tym czasie możesz dokonać zakupu wyniku meczu.

Prognozę dostarczamy do Ciebie na ok. 5 – 10 godzin przed rozpoczęciem meczu. A wszystko dlatego, że praktycznie do samego końca analizujemy wszystkie czynniki, które mogą się zmienić w każdej chwili, na przykład ciśnienie atmosferyczne lub nastawienie zawodników w dniu meczu. W ten sposób mamy pewność, że nie pominęliśmy żadnego istotnego szczegółu, a nasza prognoza będzie wysoce skuteczna.

Wiadomość z prognozami otrzymasz od nas mailem i smsem. Ponieważ przewidywany typ otrzymasz najpóźniej kilka godzin przed rozgrywką, będziesz mieć jeszcze mnóstwo czasu na obstawienie meczu. Obstawianie wyników meczów przez internet zajmuje ok. 3 minuty.

By zakupić prognozę na najbliższy mecz, wystarczy wypełnić formularz kontaktowy (podając imię i nazwisko oraz adres e-mail i numer telefonu), a następnie dokonać opłaty w wysokości 99 PLN poprzez konto payU lub paypal.

Czy możesz nam zaufać?

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że trudno jest zdobyć zaufanie nowych klientów. W końcu w sieci pojawia się wielu typerów, którzy kuszą atrakcyjną ofertą na prognozy wszystkich kolejnych meczów, a które obarczone są sporym błędem.

U nas nie znajdziesz typów w hurtowych ilościach. Oferujemy zaledwie kilka prognoz w miesiącu, ale za to charakteryzujących się wysoką skutecznością, sięgającą 90%. Dzięki temu masz właściwie pewność, że z naszym typem odniesiesz zwycięstwo i zarobisz naprawdę duże pieniądze.

Nie obiecujemy Ci, że za każdym razem nasze typy będą trafne. Jednak całe to ryzyko bierzemy na siebie - nasza pomyłka co do wyniku rozgrywki oznacza zwrot Twoich pieniędzy na konto za zakup naszego typu. Tak naprawdę więc płacisz jedynie za zwycięskie typy.Przykładowa symulacja zysków


W ciągu roku oferujemy około
52 typy
Zakładamy, że 46 będzie skutecznych
90%
Każdy zakład za średni kurs
1,75Inwestujemy

Przychód:   * 1,75 =

zysku z jednego zakładu

46 w ciągu roku ( * 46)

=

Koszty

* 6 = (zakłady stracone)

99 zł * 46 = (koszty zakupu typu)

=

Bilans

-

zysk w ciągu roku

: 12

zysk miesięcznie


KUP TERAZ!

liczba miejsc jest ograniczona!Osiągnięto limit zapisów na najbliższe wydarzenie.
Proste i bezpieczne zasady
Kupujesz prognozę

analityków
na najbliższy mecz

Płacisz jedyne 99 zł

i otrzymujesz typ
(sms-em oraz emailem)
na nadchodzącą rozgrywkę

Ustalasz

ile chcesz przeznaczyć na konkretny zakład

Obstawiasz mecz

zgodnie z otrzymaną
prognozą

Jeśli wynik okaże się nietrafiony

zwracamy 100% gotówki za nasz typ

Opinie naszych klientówKiedy pomyślę sobie, że wygrywam pieniądze w tak prosty sposób, zaczynam się zastanawiać dlaczego nie robiłem tego wcześniej.

Rafał S.

Najlepsze w leeder jest to, że pozwala na bezpieczną inwestycję i zysk nawet ludziom, którzy nie mieli pojęcia na temat typowania.

Sebastian O.

Do kupowania typów od leeder.pl zachęcili mnie znajomi. W okresie 3 miesięcy zarobiliśmy wspólnie około 6000zł, za które wyruszyliśmy na wymarzone wakacje.

Dagmara P.

Jestem z leederem od 2 miesięcy. Zawdzięczam mu przede wszystkim niezależność finansową, dzięki której stworzyłem swój pierwszy portfel inwestycyjny. Gorąco polecam!

Andrzej K.

Jak to mówią, żeby wygrać, trzeba grać. Ja dopiero zacząłem wygrywać, po tym, jak trafiłem na stronę Leeder. Naprawdę świetna strona, świetni ludzie i co najważniejsze – typy, które się sprawdzają.

Paweł W.

Wszystkich dziwi fakt, że jestem kobietą i do tego wypłacam pieniądze od bukmacherów zamiast tracić. Bardzo mało kobiet obstawia w bukmacherce. Jeszcze mniej wygrywa. Dzięki firmie Leeder znalazłam się w zaszczytnym gronie wygrywających! Jeszcze raz dziękuję!

Katarzyna O.

Jak każdy, nie wierzyłem, że można kupić pewne prognozy. Ale ponieważ jeden typ kosztował tylko 99zł, pomyślałem, że spróbuję. Nie żałuję, a stronę Leeder polecam znajomym i wszystkim innym!

Michał T.

Genialna strona!!! Początkowo obstawiałem ostrożnie, wygrywałem po kilkanaście złotych, teraz obstawiam kilka razy w miesiącu i wypłacam od buka około 2500zł miesięcznie.

Tomasz B,

Zacząłem obstawiać za namową kuzyna, który gra już dobre kilka lat. Jednak więcej traciliśmy niż wygrywaliśmy. Wtedy usłyszałem o chłopakach z Leeder, wszedłem na stronę, kupiłem prognozę i wygrałem. Potem kolejny raz, i kolejny :)

Radek W.

Gram kilka miesięcy, ale dopiero jak kupiłem typ od Leeder wypłaciłem pierwsze konkretne pieniądze.

Arek L.

Potwierdzam, że typy Leeder są skuteczne. Jeśli ktoś tak ja obstawia regularnie, to może zainkasować całkiem niezłe sumki:)

Dariusz N.

Nie wierzyłem, że to prawda dopóki się nie przekonałem na własnej skórze… kupiłem typ, obstawiłem i czekałem na zakończenie meczu… i niespodzianka – 400zł do przodu:)

Robert R.

Przez 5 lat obstawiałem kierując się głównie przeczuciem. Czasem wygrywałem, częściej przegrywałem. Dopiero, kiedy zacząłem obstawiać z typami od Leeder pojawiły się dobre pieniądze. Mój rekord to 4200zł w ciągu miesiąca! Dzięki!

Ludwik D.Korzystając z zasobów portalu, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies przez Twoją przeglądarkę